Dropshipping Nedir ?

Dropshipping stoksuz veya ürün tedarik etmeden satış yapabilmeniz anlamına gelmektedir.Satışlarınızı gerçekleştirebilmek için tek yapmanız gereken sitemize bayi kaydı yaparak XML ve EXCEL linklerimizi almaktır.XML linklerimizin içerisinde binlerce hazır ürün bulunmaktadır.Bu XML linklerini kendi e-ticaret sitenizde veya N11, Hepsiburada, Trendyol , EpttAvm , Amazon, Pazarama, Vodofone Herşey Yanımda ve diğer pazaryerlerinde listeleyip yayınlayabilirsiniz.Sizler bu ürünlerin satışını gerçekleştirdikten sonra, sitemiz üzerinden sipariş talebini bize ileterek süreci tamamlayabilirsiniz. Alışveriş Paketim firmamız sizin adınıza ürünü tedarik ederek sizin müşterinize kargo yapacaktır. Böylelikle extra personel , dükkan ve diğer masrafları yapmanıza gerek kalmadan yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Şimdi Dropshippinge Başlayın ! 

Alışveriş Paketim Yıllık XML Bedelini Ödemek İçin Tıklayınız

 

Değerli Firmalarımız

Dropshipping süreci hakkında detaylı bilgilendirme

 

BAŞVURU SÜRECİ

 • İlk olarak internet sitemize www.alisverispaketim.net üzerinden giriş yaparak ana sayfada sağ üst köşede “Bayimiz Olun”  linkine basarak şirket bilgilerinizi veya satıcı bilgilerinizi doldurmanızı rica ederiz.
 • Kayıt esnasında doldurduğunuz bilgilerinizin doğru olması rica edilir.
 • İnternet sitemize “Bayi Girişi “ linkinden şifrenizle giriş yaparak ürünlerimizi inceleyebilir , indirimli fiyatları görüntüleyebilirsiniz.Bayilik sistemimizi satın aldığınızda (1 Yıllık Ücretsizdir) istediğinizde  XML ve EXCEL linklerinin güncel halini alabilirsiniz.
 • Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti, PttAVM, Amazon, Pazarama, Vodofone Herşey Yanımda gibi pazaryerlerinde satış yapabilmeniz için mutlaka şirket olmanız gerekmektedir. 

ÜRÜN YÜKLEME SÜRECİ

 • Kozmetik  ,  Süpermarket, Oyuncak,  Duvar Kağıdı ve Kanvas Tablo olmak üzere 5 sektörde ürün grubumuz vardır.Yaklaşık 20000 e yakın ürün bulunmaktadır.
 • Kozmetik, Süpermarket, Oyuncak,  Duvar Kağıdıürün grubu hazır stok olup 1-2 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.Kanvas Tablo üretim ürünü olup kaliteli kanvas kumaşı üzerine basılıp yanları ahşap çıtayla oturtularak çerçevelenmektedir. Verniklenip kurutularak 1-2 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.
 • Sitemizden alacağınız  EXCEL  linki içerisinde KDV DAHİL olarak kozmetik ve oyuncak ürünleri birlikte listelenmiştir.Excel linkini kopyalayıp  ayrı bir sekmede Explorer veya Google Chrome gibi tarayıcının adres çubuğuna yapıştırıp enter tuşuna basarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Daha sonra dosyayı açıp bilgisayarınıza kayıt yapmanız rica edilir. Burdaki Excel linkinin içindeki bilgiler manuel olarak tek tek veya toplu şekilde Pazaryerlerine(Trendyol , n11, Hepsiburada, Çiçeksepeti , Amazon , Pazarama  ve diğerleri gibi … ) veya kendi E-Ticaret sitenize ürün yüklemenize olanak tanır.Kendi E-ticaret sitenizin veya Pazaryerlerinin kendine özgü excel formatları vardır. Öncelikle Alışveriş Paketim Excel linkini açın , daha sonra yüklemek istediğiniz pazaryerinin excel formatını indirip açın. Alışveriş Paketim excel linkinin içindeki bilgileri pazaryerinin excel linkinin içindeki istenilen yerlere kopyalayıp yapıştırın.Yani excel linkimizdeki bilgiler birebir pazaryerinin excel linkiyle uyumlu değildir.Yapmanız gereken excel bilgilerini kopyalıp yapıştırarak dönüştürmektir ve toplu olarak pazaryerine yüklemektir.Her Pazaryerinin excel linki formatı farklıdır.Excel linkimizin içerisinde barkod kısmı Barcode sütunu içerisindedir.Sütunu seçip hücre biçimlendirme diyerek sayı formatına çevirerek pazaryerinin barkod kısmına kopyalamanız gerekmektedir.Eğer barkodu kabul etmezse kendiniz benzersiz barkod oluşturmanız rica edilir veya tek tek ürün seçerek pazaryerine ürün yükleyebilirsiniz.Manuel yüklemelerde stok , ürün ve fiyat takibi firmanın sorumluluğundadır. 2-3  günde bir mutlaka stok durumu kontrol edilmesi gerekmektedir.
 • XML linkleri için KDV DAHİL alım yapabileceğiniz linklerimizdir.XML linklerini yükleyebilmek için kendi özel yazılımınıza veya anlaşmanız gereken entegratör firmalara ihtiyaç vardır.Entegratör firmalar bu noktada işlerinizi kolaylaştırmaktadır.Tedarikçi firma , siz ve Pazaryerleri (Trendyol , n11, Hepsiburada, Çiçeksepeti , Amazon , Pazarama ve diğerleri gibi … ) arasında entegrasyon kurmaktadır. Bir çok entegratör firma bu hizmeti ücretli olarak vermektedir.Entegra , Stockmaunt, Prapazar , Openkart , Sentos , Sopyo, Pomelo Stok , Tam Entegra, Dopigo , Jet Teknoloji,  Entegratoryum ve diğerleri gibi firmaları  inceleyebilirsiniz. Böylelikle stok ve ürün takibini entegratör firma sizin yerinize yapmaktadır.Entegratör firmanın kendi arayüzü vardır.Firmalar size yapmanız gerekenlerle ilgili mutlaka bilgi verecektir. Böylelikle doğru stok ve doğru ürünlerle doğru fiyatla  satış yapmış olacaksınız.Sektörler ayrı ayrı ve birleştirilmiş olarak sitemizde XML linklerine ayrılmıştır.İstediğiniz linkleri alabilirsiniz.

   

ÜRÜNLERİ SATIŞA AÇMA SÜRECİ

 • Ürünleri satışa açarken dikkat edilmesi gereken bizden satın aldığınız ürünün fiyatının üzerine satarken Kendi Kar Marjınız +Pazaryeri komisyonu + Kargo ücretini ekleyerek satışa açmanız gerekmektedir.Kendi E-Ticaret sitenizde de aynı şekilde bizden aldığınız fiyatın üzerine Kar marjı + Kargo ücreti ekleyerek satış yapmanız gerekmektedir.

PAZARYERLERİ KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

 • Trendyol, Hepsiburada gibi tüm pazaryerleri kargo ücretini sizin cari hesabınızdan almaktadırlar. Dolayısıyla kargo ücretini ekleyerek satış yapmanız gerekmektedir. Pazaryerleri dönem dönem çalışma şekillerini ve kargo ücretlerini değiştirmektedir. Burdaki bilgiler genel bilgiler olup pazaryerlerinin çalışma koşullarını sizlerin detaylı olarak bilmeniz gerekmektedir.Pazaryeri satıcı panelinizde Kargo ücretlerini görüntüleyebilirsiniz.Tüm kargolarla hem pazaryerleri hem de Alışveriş paketim firmamız çalışmaktadır. Bu konularla ilgili tüm pazaryerleri eğitim vermektedir. Bunlara katılımınız mutlaka tavsiye edilir.Hem güncel bilgileri takip etmek hem de satışlarınızı artırmak için faydalıdır.

 SATIŞ SÜRECİ VE SİTEMİZDEN SİPARİŞ VERME SÜRECİ

 • Ürün yükleme aşaması bittikten sonra artık satış yapmaya başlayabilirsiniz.Ürünlerimiz pazaryerlerinde satıldığında sizin pazaryeri ekranınıza düşmektedir.Burda hangi ürünün satıldığı , adeti , kargo gönderi kodu ve müşteri bilgileri vardır.Pazaryerinde satılan ürünü Alışveriş Paketim Sitemizden sipariş verirken Bayi Girişi kısmından hem bizim sayfamızı hem de pazaryeri satıcı ekranını bilgisayarınıza , tablet veya cep telefonunuza açmanızı rica ederiz.Sattığınız ürün veya ürün grubunu sitemizde arama butonunda aratıp sepete ekleyin , sepeti açıp adetleri seçin , daha sonra sepeti onayla ve satın al butonuna basarak bilgi doldurma ekranına geleceksiniz.
 • Burda Müşterinizin Adı ve Soyadı ve Müşteri Adresi kısımlarını ilgili pazaryerinin ekranından kopyalayıp ilgili sipariş ekranına yapıştırmanız rica edilir. Sayfanın devamında Kargo Gönderi Kodu kısmına pazaryerine özgü olan gönderi kodunun tamamının birebir ve  doğru şekilde  yapıştırmanız önemle rica edilir. Gönderi kodunu yazdıktan sonra her hangi bir notunuz varsa Siparişe ait notunuz kısmına yazabilirsiniz. Gönderi kodlarının ilk sayıları pazaryerlerinde standart tutulur.Örneğin  Trendyol “ 7  “ ile başlar, Hepsiburada “ 6 “ ile başlar , N11 “ 1 “ ile başlar. Kargo şirketleri bu gönderi koduyla çıkış yapmaktadır. Pazaryerlerinde kargo değiştirme özelliği eklenmiştir.Kargo firmaları arası değişiklik yapabilirsiniz.Sayfanın devamında hangi kargo olduğunu seçmeniz gerekmektedir.Aras , PTT , Yurtiçi ,Mng , Ups Sürat Kargo gibi hangi kargoyla satış yaptıysanız mutlaka o kargo şirketini Alışveriş paketim ekranında seçin . Firmamız Tüm kargolarla çalışmaktadır. Sayfanın devamında Trendyol, Hepsiburada,  n11, Çiçeksepeti gibi ücretsiz kargoyu seçmeniz rica edilir.Çünkü bu platformlarda bize herhangi bir kargo bedeli ödemezsiniz .Pazaryeri sizin cari hesabınızdan ücreti alır. Pazaryerlerinin tüm kargolarla kendi anlaşması vardır. Sizler bu fiyatları pazaryeri satıcı ekranından ulaşabilirsiniz.Tüm bunların dışında özel gönderi yapmak isterseniz kendi internet sitenizden veya ek olarak gönderi gibi sizin herhangi bir kargo şirketiyle anlaşmanız varsa bu cari kodu kullanarak sizin adınıza gönderebiliriz.Cari kodunuz yoksa bizim anlaşmamız üzerinden kendi  adınıza çıkış yapabiliriz.Bunun için Alışveriş Paketim Kargosunu seçmeniz rica edilir.Fiyatlar 150 TL den başlamaktadır.Büyük ürünlerde sizlere mutlaka bilgi verilerek kargo ücreti tutarı aktarılmaktadır. Alışveriş Paketim kargosunu karşı ödemeli veya peşin ödeme seçebilirsiniz.

   

 • Kargo bilgileri kısmı doldurulduktan sonra en son ödeme kısmına gelinecektir.Burda kredi kartı veya hesap kartı , havale veya kredi bakiyem bölümleri vardır.Kredi kartını seçerseniz ücret SSL Sertifikalı güvenlikli sistemimiz üzerinden PAY.TR ödeme sistemiyle çekilir.Havaleyi seçerseniz %5 otomatik indirim alırsınız.Ayrıca daha yüksek bütçeli ödemelerinizde size özel extra TL hediyeleri verilmektedir. Toplu veya tek tek hesap bilgilerimize havale veya eft  yapabilirsiniz.                             
 •  
 • Banka Hesap Bilgilerimiz
  Akbank
  Volkan Uyar
  İBAN TR 69 0004 6006 1688 8000 0819 76 

   

 • Kredi bakiyesini seçerseniz bunun için önceden hesabınıza ödeme yüklemeniz gerekmektedir.Bunu da kredi kartı ,hesap kartı veya hesaba para göndererek yapabilirsiniz.Hesaba toplu ödeme gönderdiğinizde yine yüzde 5 ekleyerek kredi bakiyenize yükleme gerçekleştiririz.Bu tutar üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. 

 • Ödeme süreci de tamamlandıktan sonra sipariş artık oluşmuştur.Sipariş bilgileri kayıtlı mail adresinize siparişiniz elimize ulaşmıştır şeklinde otamatik maille Alışveriş Paketim sipariş numarasıyla birlikte iletilmektedir.9 hanali bu numarayla daha sonra siparişinizle ilgili her zaman bilgi alabilirsiniz.Aynı zamanda Hesabım bölümünde siparişlerim linkinde geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca müşterinizden İptal veya İade talebiyle geldiyse siparişin yanında İptal butonuna basmanız rica edilir.

SİPARİŞ KARGOLAMA SÜRECİ

 • Bu aşamadan sonra bizler sizin adınıza ürünleri özenle kargo yapmaktayız.Pat pat naylonlara sarılı gerekirse kutuda ve ücretsiz tüm siparişlerde hediye paketi yapılarak ürünleri kargo şirketlerine depo araçlarımız teslim etmektedir.Vermiş olduğunuz müşteri bilgileri ve kargo bilgileri otomatik bir etiketle basılmaktadır.Kargo şirketleri buradaki bilgilerle ürünleri çıkmaktadır.Ürünü kargo şirketi çıktığı zaman sizin pazaryeri satıcı ekranınızda ürün hazırlanıyordan gönderildi veya taşıma durumunda gibi bölüme geçer.Süresi içerisinde taşıma bölümüne geçmesi önem arz etmektedir.Bu yüzden siparişleriniz size düştüğünde mümkün olan en kısa zamanda bizden sipariş geçmenizi rica ederiz.7/24 sipariş verebilirsiniz.Sistemimiz her zaman açıktır.

  FATURA SÜRECİ HAKKINDA

 • Alışveriş Paketim Şirketimiz E- Fatura mükellefidir.Siz müşterinize fatura kesersiniz biz de size fatura keseriz. Kayıtlı mail adresinize Bir Fatura üzerinden Volkan Uyar - Uyar Bilişim zerinden E-arşiv Faturanız başlığı altında  faturalarınız mail atılır. Başvuru esnasında vermiş olduğunuz bilgilere kesilir. İsterseniz pazaryeri gönderi etiketi de yönlendirebilirsiniz. Etiketi göndermeseniz de vermiş olduğunuz bilgilerle kargo şirketleri rahatlıkla çıkış yapmaktadır.

ÜRÜN İADE SÜRECİ

 • İade ve iptal siparişleriniz elimize ulaştıktan sonra kontrol edilerek hesabınıza , kredi kartınıza veya kredi bakiyenize ücreti iade edilir. Yasal olarak ürün iade süresi 14 gündür. Bu süre içerisinde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Ürünün tarafımızca iade alınabilmesi için; ürünün kullanılmamış, hasar görmemiş ve iadeye uygun ürün olması gerekmektedir. İade depo adresimiz Adnan Kahveci Cad. No:68 D:2 Şirinyer - Buca - İZMİR

GÜNÜMÜZDE E- TİCARET

 • E-Ticaret sistemi  satış hacmi her geçen gün artan , geleceğin parlak sektörlerindendir.Satış potansiyeli günümüz koşullarına göre E-Ticaret e yönelmiştir.Bu alanda odaklanarak firmalar yüksek kazançlar elde edebilmektedir.E-Ticaret için ayıracağınız zaman ve çaba size bu süreçte mutlaka kar marjı olarak dönecektir.Dropshipping yaparak ta stoksuz bir şekilde satış yapabilir kazanç sağlayabilirsiniz.Tüm Firmalarımıza Başarılar ve Bol Satışlar Dileriz…

DESTEK VE İLETİŞİM BİLGİLERİ  

Tüm soru ve taleplerinizde bizlere her zaman 7/24 destek numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Mail adresimiz info@alisverispaketim.net 

İletişim Bilgilerimiz       

0 232 433 11 00 -- 0 549 236 50 56 –  0 506 546 45 02

Teşekkürler     Saygılarımızla

?

 

...
Genç Odası
...
Bahçe Mobilyaları
...
Oturma Odası
MarkaClick E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır