» Bayilik Sistemi

Alışveriş Paketim olarak tedariğini sağladığımız ürünleri indirimli alabilir veya kendi sitenizde satışını sağlayabilirsiniz.Farklı kategoriler ve yeni ürünler sürekli olarak sistemimize eklenmektedir.

 

Alışveriş Paketim bayilik olarak herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bayi olabilmek için üye kayıt formumuzu doldurup bayi olmak istediğinizi bildirmeniz yeterlidir. Bayiliğiniz onaylandıktan sonra kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yaptığınızda indirimli fiyatlarımızı görebilirsiniz.

 

Bayilik sistemimiz, sadece aktif satış yapan firmalar ve e- ticaret sitelerine hizmet sunmaktadır.Üyelik formunu doldurduktan sonra firmanıza ait vergi levhanızı göndermeniz gerekmektedir.

 

XML DESTEK

Alışveriş Paketim ürünlerini XML veya Exel yolu ile sitenize aktarabilirsiniz. İstediğiniz kategorideki ürünleri veya tüm ürünleri xml olarak bizden talep edebilirsiniz.

 

Teslimat Hakkında

Siparişleriniz kredi kartı veya havale ile ödemesi yapıldıktan sonra 2-3 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Vermiş olduğunuz tüm siparişler sizin adınıza bildirmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

 

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır